Dolunay hangi evinizde oluşuyor?…


Yıldız Haritanızı biliyorsanız Dolunay’ın evlere göre etkisini görebilirsiniz.
Yükselen Burcunuzu bilmiyorsanız Dolunay 8. evde oluşuyor. Yükselen burcunuzu biliyorsanız ev durumuna göre okuyabilirsiniz.

Dolunay 1. Evinizde oluşuyorsa; İlk yaşanan duygu “Beni ilgilendirmiyor” dur. Yaşamınız içinde pek çok konuya aynı anda odaklanabilirsiniz. Dolunayın gücü 1. Evde iken atılganlık yaratabilir. Çevrenizdekileri yok sayarak kendi ayaklarınızın üstüne durmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için her yolu denersiniz. Dolunay oluşurken teste tabi tutar. Başarılı olmanız ise sizin çevrenize karşı olan saygınız ile doğru orantılı olacaktır.

Dolunay 2. Evde ise samimiyetin gücü ortaya çıkar. Ortak çalışmalar ve mali konularda dolunay süresince odak noktanız olabilir. Çalışma alanınızda çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Dolunay’ın amacı samimiyetin duygusunun artması  ve bu duygu içindeki alma – verme dengesini sağlamak olacaktır. Kendi maddi sorunlarınızla uğraşırken çevrenizdeki kişilerle bunun paylaşmaya çalışırsınız.

Dolunay 3.Evde oluşursa; Yeni aydan bu yana oluşan huzursuzluk, yeriniz daha rahat bir döneme bırakabilir. Daha sıradan ve sakin bir dönem olabilir. Bu sıradanlık içinde iletişim konularına dikkat etmek gerekir. Özellikle iş yaşamı içinde bazı cevaplar aramak doğru olacaktır. Önemli bir belgenin imzalanması veya bir işin oluşturulması için adım atabilirsiniz. İş yaşamı içinde bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Ani bir karar ile yeni bir faaliyete katılabilirsiniz. Dengenizi bu maceracı yaklaşımla sağlayabilirsiniz.

Dolunay 4. Evde ise; Yeni ay zamanından başlayarak  kariyer anlamında önemli bir adım atabilirsiniz. Kamu ile ilgili çalışmalarınız varsa sorunlara çok daha etkili bakabilirsiniz. Kişisel anlamda istekleriniz önemlidir. Çalışma zamanlarında harcadığınız enerji çok önemlidir. Dolunay ile bu enerjinin dengelenmesi mümkün olacaktır. Önceliklerinizi iyi belirlemeniz lazım. Aksi takdirde gereksiz uzayan konular risk yaratabilir. Özellikle bu dönem içinde aile ve ev işlerine dikkat etmeye çalışın. Mülkiyet konularında aile içi sıkıntılar yaşanabilir.

Dolunay 5. Evde ise; Eğlenme zamanı diyebilirsiniz. Dolunay zamanında hedeflerinizi artırırken, rahata düşkünlük görülebilir. Bu durum faaliyetlerinizi engelleyebilir. Yapmak istediğiniz her çalışma için zaman sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek adına bazı sıkıntılar oluşabilir. Dolunay’ın gücü denge bile olsa hissiyatınızda anlamsız sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yapılması gereken elinizde projeleri tamamlamak olmalıdır. İkili ilişkiler de karşılıklı konuşmaların ihtiyacı hissedilir. Çocuklarınız varsa onların bulunduğu aktiviteler ile çatışma noktasında olabilirsiniz.

Dolunay 6. Evde ise; Sağlığınız açısından karar almak önemli olur. Dolunaya girerken yeni bir egzersiz programını gündeme getirebilirsiniz. Altıncı evdeki Dolunay transiti diğer tüm gezegenleri etkileyebilir. Duygusal anlamda pek bir özellik sağlamasa da sağlık açısında kendinizi nasıl hissettiğiniz önem kazanır. Dönemsel olarak olumlu bir değişiklik yaşamak istiyorsanız duygusal enerjinizin dalgalanması yardımcı olabilir. Bulunduğunuz ortamdaki çalışma koşullarını değiştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Bu iyileştirme zamanında, ofis ortamında daha keyifli bir alan sağlamaya çalışın. Çevrenizdeki kişiler sizi can sıkıcı bir olarak düşünseler bile, bu düşünceyi değiştirecek zamanınız var. Projeler açısından ise dolunay döneminde bitmesi mümkün olmayan çalışmalar olacaktır.

Dolunay 7. Evde ise; Yeni Ay zamanı sizi ilgilendiriyorsa, Dolunay karşı tarafı ilgilendirecektir. Dengenin tam zamanıdır. Eğer bir evlilik durumu varsa, yedinci ev birebir ortamda ilişkinin durumunu anlatır. Eğer ortaklık ise iki kişi arasında anlaşmanın şeklini gösterir. Kendi ihtiyaçlarınız ile karşı tarafın çıkarları Dolunay döneminde düzenlenir. Uzlaşma ve müzakere açısında son derece önemli zamandır. Ortalık ne şekilde olursa olsun, bu dönemde çok özellikler olduğunu unutmamalısınız. Kendinizi ve ortağınızı belirli testlere tabi tutabilirsiniz.

Dolunay 8. Evde; Verme ve Alma’nın dengesi önem kazanır. Çevrenizdeki kişilerin ihtiyaçları ile belirli bir denge sağlanmalıdır. Kendinizi daha güvenli ve konforlu hissedebilirsiniz. Mali anlamda borçlarınızı düzenlemek için en uygun zamandır. Eğer finansal anlamda bir ödeme ve nakit olarak büyük bir harcama yapmak zorunda kalırsanız sürpriz bir destek alma şansınız olabilir. Dolunay dönemi bu desteğin sağlanmasını aniden yaratabilir.

Dolunay 9. Evde ise; Zihnin çalışması ve odaklanması dolunay döneminde yükselir. Yeni Ay’dan bu yana kendinizde bir eksiklik hissedebilirsiniz. Kişisel inançlarınız konusunda bazı şüpheleriniz olabilir. Kendinizi teste tabi tutabilirsiniz. Dünyevi anlamda yaptığınız her işi belirli bir inanca göre yapıyor olabilirsiniz. İstediğiniz Dolunay döneminde bir ilerleme ise inanmak konusunda kendinize güvenmeniz gerekir. Maceracı bir zihniyet içinde olmanız size daha dikkatli davranmanızı hatırlatır.

Dolunay 10. Evde ise; İlgi odağınız her an değişebilir. Dolunay döneminde adımlarınızı ileriye doğru atabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler açısında attığınız adım lütuf olarak görülebilir. Ama dolunay sonuna doğru giderken bazı pişmanlıklar gelebilir.  Pişmanlık ile karşı karşıya kalmamak için şimdiden dönem başında dikkatli olmak gerekir. Özellikle kariyer konusu bu olayların başında gelir. Ani bir iş fırsatı, ev almak , maddi konularda rahatlama bu dönemde rastlanabilecek olaylar olabilir. Özellikle çalışma alanında kazançlarınızda da yükselmeler görülebilir. İş konusunda hangi alanda yetkinseniz o alanı sonuna kadar değerlendirmeye bakın.

Dolunay 11. Evde ise; Özellikler hobiler konusunda odaklandığınız bir dönem olabilir. Başkalarının hayatını yaşamak isteyebilirsiniz. Bu size mutluluk verebilir. Hele ki Dolunay döneminde aileniz için her şeyi yapabilirsiniz. Bunun yanında arkadaş çevreniz ve grup faaliyetleri de önem kazanabilir. Çevrenizdeki kişiler sizi daha sık davet edebilirler. Veya bir arkadaşınız sizden bu dönemde yardım isteyebilir. Dolunay’ın başlangıcından itibaren 2 hafta içinde çevrenizde çok daha fazla kişi bulabilirsiniz. Ve tüm bu kişiler sizden yardım isteyebilirler.

Dolunay 12. Evde ise; 11 evdeki kalabalık duruma göre 12 evde tam tersi bir durum yaşanır. Yalnız kalmak ihtiyaç halini alır. Derinlemesine çalışmaların yapılabileceği bir dönem olabilir. Dolunay’ın etkisiyle çok daha yoğun bir çalışma temposuna girebilirsiniz. Hayatınızı dengelemeye çalışıyor olabilirsiniz. Sorunları çözerken kaynağını da ortaya çıkarırsınız. Sağlık konusu gündeme gelebilir. Gizli olan olaylar da ortaya çıkabilir.

Reklamlar

About Astroanahtar - Ozan Güner

Geleceğin Kapısında Beklerken, Bir Anahtar Düştü Gökyüzünden... Astroanahtar - Ozan Güner tarafından yazılan tüm gönderileri görüntüle

6 responses to “Dolunay hangi evinizde oluşuyor?…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: